Kelebek Script Keyfi

Ağu 21st, 2015

Kelebek script kullanıcıları sizlere her zaman güzel bir ortamda en güzel mirc scriptlerden bir tanesi olan kelebek script ile sizlere eskisi gibi en güzel kelebek chat kelebek sohbet keyfini yaşatmaya devam edicez.

Sizlerde bu güzel sitede en güzel arkadaslıkları dostlukları hemde güzel ortamda en iyi ortamları sitemizde yaşabilirsiniz.

Kelebekfinal.net sitemizde bizlerde sizler ile güzel ortamlarda kelebek mirc farkı ile en güzel mircleri en güzel dostlukları en iyi ortamda güzel bir mekanda sizlerinde belkide dostluklara acılan bu güzel ortamda sizlerle beraber dostluklar mutluluklar icinde en güzel ortamda hem muhabbet hemde sohbet keyfini yaşamak isterseniz sitemize ait kelebek script indirip bu güzel ortamda kelebek mirc keyfi yaşamaya hazırsanız bizlerde sizlere bu ortamda en güzeli yaşatmaya hazırız.

Bir önceki yazımız olan İnput komutlar addonu başlıklı makalemizde Hazır addonlar, Hazır kodlar ve İnput komutları addonu hakkında bilgiler verilmektedir.

 1. SiNeM
  Nis 14th, 2017 at 20:06

  Chat odaları içinde kaliteli bir sohbet ortamı arıyorsan doğru yerdesin burda kaliteye önem veriliyor bende kaliteye önem veririm seviyeli dürüst dostluklar için bende burdayım

 2. AySuN
  Nis 23rd, 2017 at 18:49

  Selam sohbet sitesi olarak güzel bir hizmet veren çok güzel bir kelebeksohbet sitesi sohbet ile radyo da müziğin birleştiği en güzel nokta ayrıca oyun odalarında ayrı bir haz alıyorum teşekkürler.

 3. SeViL
  May 6th, 2017 at 07:16

  Kelebeksohbet odaları sevgi saygı dürüstlük çerçevesinde muhabbeti bol olan güzel bir sohbet odası bende herkese tavsiye ederim. Evdeki bilgisayarıma ve leptop uma bu script i indirdim güvenli bir şekilde sohbetimi ediyorim

 4. aLp
  May 11th, 2017 at 19:18

  Sohbet dedinmi koyu olmaliki saglam dostluklar kurulabilmeli burdaki ortamda bahsettiğim gibi güzel müzik ile birlikte kakiteli koyu bir chat sitesi burası…..

 5. MuTLuLuK
  May 12th, 2017 at 07:47

  Selam Arkadaşlıkların güzel olduğu ve muhabbeti bol olan kelebekfinal sohbet sitesi burda sıkılmak mümkün değil eğlenceli bir chat sitesi radyosu ile müzik dinle oyun odası ilede keyifli dakikalar geçir….

 6. ZüBeYDe
  Haz 22nd, 2017 at 22:53

  mırc mirc ırc irc script indirerek sohbetodaları na bağlanıp bu chatsitesi nde mutluluğun en güzel adresi burda keyifli sohbet ile eğlenceli dakikalar geçmekte herkese tavsiye ederim.

 7. CaDıGriL
  Haz 28th, 2017 at 22:06

  Kelebekmirc ile müzik ve sohbetin birleşip keyif dolu muhabbetleri ile eğlenceli dakikalarin geçtiği en güzel sohbet sitesi….

 8. GöZ6
  Haz 29th, 2017 at 08:16

  Script mIRC yükle kelebek sohbet odasına güven içinde girip yeni Dostlukların kurulduğu güzel chat sitesi

 9. FiKo
  Haz 29th, 2017 at 20:33

  Kelebek mIRC sohbet muhabbetin dibine vurulduğu kesintisiz müzik ile eğlenceli dakikaların geçtiği harika bir chat sitesi

 10. CaNDyGriL
  Haz 30th, 2017 at 08:12

  Script iniz harika

 11. TüLaY
  Tem 1st, 2017 at 21:45

  Kelebek sohbet odaları harika sohbetler ederek süper keyifli eğlence dolu anlar yaşıyorum benimle bu anları paylaşmak isteyenler daha neyi bekliyor hadi gelin beraber yaşayalım güzel olan ne varsa

 12. NuKHeT
  Tem 2nd, 2017 at 15:00

  Mirc indir Sohbet odası olarak kaliteli bir chat sayfası olan kelebek sohbet müzik ile birlikte keyifli muhabbetlerin olduğu güzel bir arkadaş sitesi….

kelebek mirc - kelebek sohbet odaları - kelebek chat - zurna mirc - zurna sohbet - güzel sözler

KelebekFinal Ailesi olarak itibari ile güncellenmiştir.

güzel sözler - islami site - islami sohbet sohbet - islami sohbet