Alişan’a hırsızlık şoku!!

Oca 5th, 2016
alisan, cagla sikel, hırsızlık

alisan, cagla sikel, hırsızlık

Alişan, Çağla Şıkel’in yaşgünü partisi çıkışı cüzdanını çaldırdı. 400 doları alan hırsız, içinde adres yazılı olan cüzdanı, Alişan’ın yaşadığı sokağa atıp kaçtı

Ünlü sanatçı, Cumartesi akşamı yakın dostu Çağla Şikel in Taksim de bulunan Jolly Joker Club deki yeni yaş günü eğlencesinde bulunan sanatçının mekandan çıkışında cüzdanının çalındığı öğrenildi. Evine dönerken bu vaziyetin farkına ancak varabilen ünlü sanatçı, kredi kartı ile kimlikleri konusunda büyük korku ve panik yaşadığı söylendi. Çalınan şahsi cüzdanında 400 dolar, 55 Azeri parası ve 25 ingiliz poundu nun olduğunu belirtti.

Hemen emniyet güçlerine haber verdikten sonra gazetelere zayi ilanı vermek için başvuruda bulunup müracaat yapan ünlü oyuncunun, öğle saatlerimde kapısının ziline basıldı. Civarda bulunan esnaflardan birisi, sanatçıya ati cüzdanı içerisinde kimliğiyle beraber bulmuştu ve ünlü yıldıza teslim etti. Kişisel cüzdanını ve bi kısım kart ve banka  kredi kartlarına ulaşan ünlü sanatçı, “Para, önemli değil çalana helali hoş olsun. En azından bari kimlik ve kartlarıma kavuştum” dedi.

No comments yet.

kelebek mirc - kelebek sohbet odaları - kelebek chat - zurna mirc - zurna sohbet - güzel sözler

KelebekFinal Ailesi olarak itibari ile güncellenmiştir.