Süper Lig’de 2. yarının programı

Oca 24th, 2015

0662

TFF’den yapılan açıklamaya göre ikinci yarı maç programı şöyle:

– 18. Hafta:

30 Ocak Cuma:

19.00 Akhisar Belediyespor-Balıkesirspor (Manisa 19 Mayıs)

20.00 Trabzonspor-Suat Altın İnşaat Kayseri Erciyesspor (Hüseyin Avni Aker)

31 Ocak Cumartesi:

13.30 Kasımpaşa-İstanbul Başakşehir (Recep Tayyip Erdoğan)

16.00 Gaziantepspor-Medicana Sivasspor (Kamil Ocak)

19.00 Kardemir Karabükspor-Fenerbahçe (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

1 Şubat Pazar:

13.00 Gençlerbirliği-Çaykur Rizespor (Ankara 19 Mayıs)

13.00 Torku Konyaspor-Eskişehirspor (Konya Büyükşehir)

16.00 Beşiktaş-Mersin İdmanyurdu (Osmanlı)

20.00 Galatasaray-Bursaspor (Türk Telekom Arena)

– 19. Hafta:

6 Şubat Cuma:

20.00 İstanbul Başakşehir-Kardemir Karabükspor (Başakşehir Fatih Terim)

7 Şubat Cumartesi:

13.30 Medicana Sivasspor-Akhisar Belediyespor (Sivas 4 Eylül)

16.00 Suat Altın İnşaat Kayseri Erciyesspor-Gaziantepspor (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

19.00 Fenerbahçe-Trabzonspor (Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu)

8 Şubat Pazar:

13.00 Mersin İdmanyurdu-Kasımpaşa (Tevfik Sırrı Gür)

13.00 Balıkesirspor-Torku Konyaspor (Balıkesir Atatürk)

16.00 Bursaspor-Gençlerbirliği (Bursa Atatürk)

19.00 Çaykur Rizespor-Beşiktaş (Yeni Rize Şehir)

9 Şubat Pazartesi:

20.00 Eskişehirspor-Galatasaray (Eskişehir Atatürk)

– 20. Hafta

14 Şubat Cumartesi:

13.30 Kardemir Karabükspor-Kasımpaşa (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

16.00 Akhisar Belediyespor-Suat Altın İnşaat Kayseri Erciyesspor (Manisa 19 Mayıs)

19.00 Gaziantepspor-Fenerbahçe (Kamil Ocak)

15 Şubat Pazar:

13.00 Çaykur Rizespor-Mersin İdmanyurdu (Yeni Rize Şehir)

13.00 Torku Konyaspor-Medicana Sivasspor (Konya Büyükşehir)

16.00 Beşiktaş-Bursaspor (Atatürk Olimpiyat)

19.00 Trabzonspor-İstanbul Başakşehir (Hüseyin Avni Aker)

16 Şubat Pazartesi:

19.00 Gençlerbirliği-Eskişehirspor (Ankara 19 Mayıs)

20.00 Galatasaray-Balıkesirspor (Türk Telekom Arena)

– 21. Hafta

20 Şubat Cuma:

20.00 Suat Altın İnşaat Kayseri Erciyesspor-Torku Konyaspor (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

21 Şubat Cumartesi:

13.30 İstanbul Başakşehir-Gaziantepspor (Başakşehir Fatih Terim)

16.00 Bursaspor-Çaykur Rizespor (Bursa Atatürk)

19.00 Medicana Sivasspor-Galatasaray (Sivas 4 Eylül)

22 Şubat Pazar:

13.00 Balıkesirspor-Gençlerbirliği (Balıkesir Atatürk)

13.00 Mersin İdmanyurdu-Kardemir Karabükspor (Tevfik Sırrı Gür)

16.00 Kasımpaşa-Trabzonspor (Recep Tayyip Erdoğan)

19.00 Eskişehirspor-Beşiktaş (Eskişehir Atatürk)

23 Şubat Pazartesi:

20.00 Fenerbahçe-Akhisar Belediyespor (Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu)

– 22. Hafta

27 Şubat Cuma:

20.00 Galatasaray-Suat Altın İnşaat Kayseri Erciyesspor (Türk Telekom Arena)

28 Şubat Cumartesi:

13.30 Gençlerbirliği-Medicana Sivasspor (Ankara 19 Mayıs)

16.00 Çaykur Rizespor-Eskişehirspor (Yeni Rize Şehir)

19.00 Torku Konyaspor-Fenerbahçe (Konya Büyükşehir)

1 Mart Pazar:

13.00 Akhisar Belediyespor-İstanbul Başakşehir (Manisa 19 Mayıs)

13.00 Gaziantepspor-Kasımpaşa (Kamil Ocak)

16.00 Bursaspor-Mersin İdmanyurdu (Bursa Atatürk)

19.00 Beşiktaş-Balıkesirspor (Osmanlı)

2 Mart Pazartesi:

20.00 Trabzonspor-Kardemir Karabükspor (Hüseyin Avni Aker)

– 23. Hafta

6 Mart Cuma:

20.00 Kasımpaşa-Akhisar Belediyespor (Recep Tayyip Erdoğan)

7 Mart Cumartesi:

13.30 Suat Altın İnşaat Kayseri Erciyesspor-Gençlerbirliği (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

16.00 Balıkesirspor-Çaykur Rizespor (Balıkesir Atatürk)

19.00 Eskişehirspor-Bursaspor (Eskişehir Atatürk)

8 Mart Pazar:

13.00 İstanbul Başakşehir-Torku Konyaspor (Başakşehir Fatih Terim)

16.00 Kardemir Karabükspor-Gaziantepspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

19.00 Fenerbahçe-Galatasaray (Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu)

9 Mart Pazartesi:

20.00 Medicana Sivasspor-Beşiktaş (Sivas 4 Eylül)

20.00 Mersin İdmanyurdu-Trabzonspor (Tevfik Sırrı Gür)

– 24. Hafta

13 Mart Cuma:

20.00 Bursaspor-Balıkesirspor (Bursa Atatürk)

20.00 Torku Konyaspor-Kasımpaşa (Konya Büyükşehir)

14 Mart Cumartesi:

13.30 Akhisar Belediyespor-Kardemir Karabükspor (Manisa 19 Mayıs)

16.00 Çaykur Rizespor-Medicana Sivasspor (Yeni Rize Şehir)

19.00 Galatasaray-İstanbul Başakşehir (Türk Telekom Arena)

15 Mart Pazar:

13.00 Eskişehirspor-Mersin İdmanyurdu (Eskişehir Atatürk)

16.00 Gaziantepspor-Trabzonspor (Kamil Ocak)

19.00 Gençlerbirliği-Fenerbahçe (Ankara 19 Mayıs)

16 Mart Pazartesi:

20.00 Beşiktaş-Suat Altın İnşaat Kayseri Erciyesspor (Atatürk Olimpiyat)

– 25. Hafta

20 Mart Cuma:

20.00 Kardemir Karabükspor-Torku Konyaspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

20.00 Balıkesirspor-Eskişehirspor (Balıkesir Atatürk)

21 Mart Cumartesi:

13.30 Suat Altın İnşaat Kayseri Erciyesspor-Çaykur Rizespor (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

13.30 Mersin İdmanyurdu-Gaziantepspor (Tevfik Sırrı Gür)

16.00 Medicana Sivasspor-Bursaspor (Sivas 4 Eylül)

19.00 Kasımpaşa-Galatasaray (Recep Tayyip Erdoğan)

22 Mart Pazar:

13.00 İstanbul Başakşehir-Gençlerbirliği (Başakşehir Fatih Terim)

16.00 Trabzonspor-Akhisar Belediyespor (Hüseyin Avni Aker)

19.00 Fenerbahçe-Beşiktaş (Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu)

– 26. Hafta

4 Nisan Cumartesi:

13.30 Balıkesirspor-Mersin İdmanyurdu (Balıkesir Atatürk)

13.30 Gençlerbirliği-Kasımpaşa (Ankara 19 Mayıs)

16.00 Eskişehirspor-Medicana Sivasspor (Eskişehir Atatürk)

19.00 Beşiktaş-İstanbul Başakşehir (Atatürk Olimpiyat)

5 Nisan Pazar:

13.00 Bursaspor-Suat Altın İnşaat Kayseri Erciyesspor (Bursa Atatürk)

13.00 Akhisar Belediyespor-Gaziantepspor (Manisa 19 Mayıs)

16.00 Galatasaray-Kardemir Karabükspor (Türk Telekom Arena)

19.00 Torku Konyaspor-Trabzonspor (Konya Büyükşehir)

6 Nisan Pazartesi:

20.00 Çaykur Rizespor-Fenerbahçe (Yeni Rize Şehir)

– 27. Hafta

10 Nisan Cuma:

20.00 Gaziantepspor-Torku Konyaspor (Kamil Ocak)

11 Nisan Cumartesi:

13.30 Mersin İdmanyurdu-Akhisar Belediyespor (Tevfik Sırrı Gür)

16.00 Kardemir Karabükspor-Gençlerbirliği (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

19.00 Kasımpaşa-Beşiktaş (Recep Tayyip Erdoğan)

12 Nisan Pazar:

13.00 Medicana Sivasspor-Balıkesirspor (Sivas 4 Eylül)

13.00 Suat Altın İnşaat Kayseri Erciyesspor-Eskişehirspor (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

16.00 İstanbul Başakşehir-Çaykur Rizespor (Başakşehir Fatih Terim)

19.00 Trabzonspor-Galatasaray (Hüseyin Avni Aker)

13 Nisan Pazartesi:

20.00 Fenerbahçe-Bursaspor (Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu)

– 28. Hafta

17 Nisan Cuma:

20.00 Medicana Sivasspor-Mersin İdmanyurdu (Sivas 4 Eylül)

18 Nisan Cumartesi:

13.30 Torku Konyaspor-Akhisar Belediyespor (Konya Büyükşehir)

16.00 Çaykur Rizespor-Kasımpaşa (Yeni Rize Şehir)

19.00 Eskişehirspor-Fenerbahçe (Eskişehir Atatürk)

19 Nisan Pazar:

13.00 Bursaspor-İstanbul Başakşehir (Bursa Atatürk)

13.00 Balıkesirspor-Suat Altın İnşaat Kayseri Erciyesspor (Balıkesir Atatürk)

16.00 Gençlerbirliği-Trabzonspor (Ankara 19 Mayıs)

19.00 Galatasaray-Gaziantepspor (Türk Telekom Arena)

20 Nisan Pazartesi:

20.00 Beşiktaş-Kardemir Karabükspor (Atatürk Olimpiyat)

– 29. Hafta

24 Nisan Cuma:

20.00 Akhisar Belediyespor-Galatasaray (Manisa 19 Mayıs)

25 Nisan Cumartesi:

13.30 İstanbul Başakşehir-Eskişehirspor (Başakşehir Fatih Terim)

16.00 Mersin İdmanyurdu-Torku Konyaspor (Tevfik Sırrı Gür)

19.00 Kardemir Karabükspor-Çaykur Rizespor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

19.00 Fenerbahçe-Balıkesirspor (Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu)

26 Nisan Pazar:

13.00 Kasımpaşa-Bursaspor (Recep Tayyip Erdoğan)

16.00 Gaziantepspor-Gençlerbirliği (Kamil Ocak)

19.00 Trabzonspor-Beşiktaş (Hüseyin Avni Aker)

27 Nisan Pazartesi:

20.00 Suat Altın İnşaat Kayseri Erciyesspor-Madicana Sivasspor (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

– 30. Hafta

1 Mayıs Cuma:

20.00 Eskişehirspor-Kasımpaşa (Eskişehir Atatürk)

2 Mayıs Cumartesi:

13.30 Gençlerbirliği-Akhisar Belediyespor (Ankara 19 Mayıs)

16.00 Bursaspor-Kardemir Karabükspor (Bursa Atatürk)

19.00 Beşiktaş-Gaziantepspor (Atatürk Olimpiyat)

3 Mayıs Pazar:

13.00 Suat Altın İnşaat Kayseri Erciyesspor-Mersin İdmanyurdu (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

13.00 Balıkesirspor-İstanbul Başakşehir (Balıkesir Atatürk)

16.00 Çaykur Rizespor-Trabzonspor (Yeni Rize)

19.00 Medicana Sivasspor-Fenerbahçe (Sivas 4 Eylül)

4 Mayıs Pazartesi:

20.00 Galatasaray-Torku Konyaspor (Türk Telekom Arena)

– 31. Hafta

8 Mayıs Cuma:

20.00 Gaziantepspor-Çaykur Rizespor (Kamil Ocak)

9 Mayıs Cumartesi:

13.30 İstanbul Başakşehir-Medicana Sivasspor (Başakşehir Fatih Terim)

16.00 Torku Konyaspor-Gençlerbirliği (Konya Büyükşehir)

19.00 Mersin İdmanyurdu-Galatasaray (Tevfik Sırrı Gür)

10 Mayıs Pazar:

13.00 Kardemir Karabükspor-Eskişehirspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

16.00 Fenerbahçe-Suaat Altın İnşaat Kayseri Erciyesspor (Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu)

19.00 Trabzonspor-Bursaspor (Hüseyin Avni Aker)

11 Mayıs Pazartesi:

20.00 Kasımpaşa-Balıkesirspor (Recep Tayyip Erdoğan)

20.00 Akhisar Belediyespor-Beşiktaş (Manisa 19 Mayıs)

– 32. Hafta

15 Mayıs Cuma:

20.00 Mersin İdmanyurdu-Fenerbahçe (Tevfik Sırrı Gür)

16 Mayıs Cumartesi:

14.00 Çaykur Rizespor-Akhisar Belediyespor (Yeni Rize)

14.00 Suat Altın İnşaat Kayseri Erciyesspor-İstanbul Başakşehir (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

17.00 Balıkesirspor-Kardemir Karabükspor (Balıkesir Atatürk)

20.00 Galatasaray-Gençlerbirliği (Türk Telekom Arena)

17 Mayıs Pazar:

13.30 Medicana Sivasspor-Kasımpaşa (Sivas 4 Eylül)

16.00 Bursaspor-Gaziantepspor (Bursa Atatürk)

20.00 Beşiktaş-Torku Konyaspor (Atatürk Olimpiyat)

18 Mayıs Pazartesi:

20.00 Eskişehirspor-Trabzonspor (Eskişehir Atatürk)

– 33. Hafta

22 Mayıs Cuma:

20.00 Gençlerbirliği-Mersin İdmanyurdu (Ankara 19 Mayıs)

23 Mayıs Cumartesi:

14.00 Kasımpaşa-Suat Altın İnşaat Kayseri Erciyesspor (Recep Tayyip Erdoğan)

17.00 Kardemir Karabükspor-Medicana Sivasspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

20.00 İstanbul Başakşehir-Fenerbahçe (Başakşehir Fatih Terim)

24 Mayıs Pazar:

14.00 Torku Konyaspor-Çaykur Rizespor (Konya Büyükşehir)

14.00 Akhisar Belediyespor-Bursaspor (Manisa 19 Mayıs)

20.00 Galatasaray-Beşiktaş (Türk Telekom Arena)

25 Mayıs Pazartesi:

20.00 Gaziantepspor-Eskişehirspor (Kamil Ocak)

20.00 Trabzonspor-Balıkesirspor (Hüseyin Avni Aker)

Kaynak: TrtHaber

Bir önceki yazımız olan Beyaz evleniyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Tags:
No comments yet.

Son Yorumlar

kelebek mirc - kelebek sohbet odaları - kelebek chat - zurna mirc - zurna sohbet - güzel sözler

KelebekFinal Ailesi olarak itibari ile güncellenmiştir.