Sohbet Mi?

Ağu 29th, 2015

Sohbet Mi?

Canınız mı sıkıldı, hayatın ciddiyetinden uzaklaşıp biraz olsun kendinize vakit ayırıp eğlenceli vakit mi diliyorsunuz kelebek sohbet tam sizin için. Sohbet sitelerinin amacı da bu değil mi zaten? Farklı kesimlerden, kültürlerden insanları bir araya getirerek ortak bir ortamı yaratmak. Bizim de kelebek mirc odaları olarak gayemiz bizle birlikte bulunan kullanıcılarımızın eğlenceli, güvenli, saygılı ve kaliteli bir ortamda bulunmalarını sağlamak.

         Sohbet odalarında amaç ne? Muhabbet etmek. Ana gaye bu dimi. Ama sitede bulunan birçok kullanıcı amacının dışına çıkarak daha çok kendilerine bir arkadaş, sevgili, eş aramaktalar. Teknolojinin kullanımı arttı, artık bilgisayar ortamından aşklar dostluklar ortaya çıkmaya başladı. Kimine göre doğru tabi olabilir, kimilerine göre ise örf ve adetlerimizin dışında olmaması gereken şeyler. Ya tabi bana soracak olursanız bende pek olumlu bakmayan taraftayım. Gerçi bu işler güven ve aşka bakar. Chatmiş, muhabbetmiş internetmiş sanalmış güvenip aşık olunca belki vız gelir bize ama yaşamadan bilemem tabi. Büyükte konuşmak istemiyorum. Velhasıl kelam kelebek chat te her ne kadar arada bir kendini bilmez, amacından şaşmış olan insanlarla karşılaşır olsak bile genel amaç sizlere hizmet vermek. Sizde bizimle bu ortamda bulunmak, kendinizi ailemize dahil etmek istiyorsanız bekleriz.

Bir önceki yazımız olan Kelebek Final Tutkunları başlıklı makalemizde kelebek chat, kelebek final ve Kelebek script hakkında bilgiler verilmektedir.

 1. inferno
  Nis 5th, 2017 at 22:41

  sohbet odalarının en güzel yanlarından biride kafanız dalgın iken neşeniz kaçık iken dünya sanki boş iken kafa dağıtmak için en güzel ortamdır ve bu ortamlar içinde en güzeli kelebekfinal hemen şimdi başlayalım sohbete :))

 2. gariban user
  Nis 5th, 2017 at 22:42

  eskilerin iyi bildiği bir yer olan kelebekfinal.net tekrar online olmuştur sizlerde katılarak sohbet edebilir müzik dinleyebilir ve isteklerde bulunabilirsiniz kelebekfinal.net rahatça sohbet kurup yeni arkadaşlıklar yeni aşklar bulabileceğiniz tek adrestir.

 3. doruk
  Nis 5th, 2017 at 22:42

  sohbetın oldugu yerde arkadas ortamı sohbet ortamı ask ve sevgı saygı ortamı sohbet ıcın gusel yer tsk emegınıze saglık

 4. untreu
  Nis 5th, 2017 at 22:45

  Canınız mı sıkıldı, hayatın ciddiyetinden uzaklaşıp biraz olsun kendinize vakit ayırıp eğlenceli vakit mi diliyorsunuz işte tam yerindesiniz:)

 5. AFYONLU
  Nis 5th, 2017 at 22:48

  selam sohbet mi? arkadaslik mi? dostlukmu? hepsi hepsi kelebek finalde…..

 6. sohbet
  Nis 6th, 2017 at 01:52

  Cevrenden uzaklasmakmi istiyorsun yollara dusmene gerek yok arkadaslik dostluk hayat burda farkli insanlarla tanismak hayatini degistirecek buna emin olabilirsin gel kelebekfinal.net seni yeniden hayata dondurecek.

 7. KüBRa
  Nis 22nd, 2017 at 07:44

  Merhaba chat odaları arasında kelebeksohbet kaliteli hizmet sunmaktadır burda sohbet müzik oyun hepsi bir arada keyif dolu anlar burda yaşanılıyor.

kelebek mirc - kelebek sohbet odaları - kelebek chat - zurna mirc - zurna sohbet - güzel sözler

KelebekFinal Ailesi olarak itibari ile güncellenmiştir.