Otomobil içinde esrarengiz ölüm

Oca 30th, 2015

Ataşehir’de park halinde olan ve camında “Kimyasal madde var. İtfaiye ve sağlık ekibi olmadan yaklaşmayın” yazısı bulunan otomobil polisi harekete geçirdi.
226336
Kimyasal madde kokusu gelen otomobilin kapısın açan polis, bilgisayar mühendisi Volkan K’nın cesediyle karşılaştı. Polisin ölüm olayının nedenini araştırıyor.
Olay saat 16:00 sıralarında Atatürk Mahallesi, Meriç Caddesi üzerinde meydana geldi. Lüks bir site önüne park edilen 34 ZK 0574 plakalı otomobilin camındaki “Kimyasal madde var. İtfaiye ve sağlık ekibi olmadan yaklaşmayın” uyarı yazısını gören özel güvenlik görevlileri, polise ihbarda bulundu. Kısa sürede gelen ekipler, otomobilden kimyasal madde kokusu alınca itfaiye ve sağlık ekiplerini çağırdı. Otomobilin bulunduğu yol ile çevredeki sokaklar hemen trafiğe kapatılarak vatandaşlar uzaklaştırıldı.
Özel giysili görevliler tarafından kontrol edilen aracın içinde bir kişinin olduğu görüldü. Kimyasal sızıntılara karşı eğitilmiş bir itfaiye görevlisi otomobilin camını kırarak kapısını açtı. Otomobilin açılmasıyla çevreye ağır kimyasal madde kokusu yayıldı. Otomobilden çıkarılan cesedin bilgisayar mühendisi Volkan K’ya ait olduğu anlaşıldı. Otomobilde yapılan aramalarda çuval içine konulmuş kimyasal bir madde bulundu. Volkan K’nın kimyasal madde nedeniyle hayatını kaybettiği öne sürüldü. Haberi duyarak olay yerine gelen yakınları bir birlerine sarılarak gözyaşı döktü.
Babası emekli doktor olan Volkan K’nın intihar etmiş olma ihtimali üzerinde duran polisin olay yerindeki incelemeleri sürüyor.

Bir önceki yazımız olan Taksim'de polis noktasına ateş açıldı başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Tags:
No comments yet.

Son Yorumlar

kelebek mirc - kelebek sohbet odaları - kelebek chat - zurna mirc - zurna sohbet - güzel sözler

KelebekFinal Ailesi olarak itibari ile güncellenmiştir.