Kelebek Sohbet’in Keyifli Hali

Eyl 24th, 2016

Selam merhaba sevgili Kelebekfinal.net Ailesi ve bizi canı gönulden destekleyen sanal platformdaki takipcilerimiz kelebek sohbet odamızda nasıl davranılması gerektiginden konusalım sanal platformı insanlar yanlıs anlıyor bilgisayar kapatınca hersey bitiyor algılanıyor halbuki karsımızdaki klavye basında kırılan incinen insan oldugunu unutabiliyoruz bu cok yanlıs kelebek sohbet eder iken niteliği öne cıkarmamız lazım  internet platformında sanal medyayı oluşturan nedenlerdır.

Kelebek, Sohbet'in, Keyifli, Hali, Kelebek Sohbet'in Keyifli Hali, sohbet siteleri, chat siteler

Kelebek Sohbet’in Keyifli Hali

Internet erişim platformında oyun kelebek sohbet kanalları ve sosyal paylaşım sitesi sanal hayatın gerçekleridir bu gercegi kabul edip ona göre davranmalıyız  Sosyal paylaşım sitesi üstünden kişilerin birbirleriyle alakalı haberleri fİkirleri ve kültürel değerleri paylaşması geleneksel medyanın sanal medyaya dönüştüğünün en mühim ispatıdır.

İnternetin ehemmiyeti ve kişilerin sanal medyayı çoğalan bir süratle kullanmaya başlaması sebebiyle bilhassa ürün satışlarında davranış farklılığı hususlarında tetkik yapanlar stratejilerini tekrar gözden geçirmek mecburiyetindedırlar nasıl kullanmak ister isek o yonde kullanabilmek bizim elimizde İnsan olmanın uygar beşer olmanın esas teorisi yüz yüze sıhhatli etkileşim kurmaktır .

Peki insanlar sebep iletişimli etkileşimden kaçıp sanal etkileşimi tercih etmeye yönelmişlerdir? Duygu yada jest gibi mimiklerin ifade edilemediği sanal bir platformda etkileşim kurabilmek sebebiyle tanımadığı yüzünü görmedikleri birilerine güvenen insanlarda bilinmezlere yelken açmayı tetikleyen olgular nelerdir?

Yüz yüze veya birbirlerini tanıyan insanlar içerisindeki etkileşimin konumunu birbirlerini tarif edmeyen insanlar içerisindeki etkileşimin alması ve çok süratli süregelenlaşmasının esasında insanı insan yapan hangi yapısal ve ruhsal etkenler yatmaktadır?

Neden birbirlerini tarif edmeyen insanlar birbirleriyle internet olarak isimlendirilensanal platformda kelebek chat yapmak arzu etmektedirler? Gerçek hayatlarında sıhhatli etkileşimi koparan birbirlerini dinlemeyen ve birbirlerini keyifli görmeyen insanlar nasıl oluyor da sanal platformda birbirleriyle sıhhatli etkileşim kurabiliyorlar?bunu dusunursek yanıtlarıda bulacagımıza inanıyorum gormedigin duymadıgın insan ile hiç tanımadıgınla kelebek chat iletisim daha basit hepinizi kelebek sohbet Odaları sitemize bekliyoruz girmek sebebiyle.

Bir önceki yazımız olan Kelebek Sohbet Eğlencesi başlıklı makalemizde kelebek chat, kelebek mirc ve Kelebek script hakkında bilgiler verilmektedir.

 1. doruk
  Mar 29th, 2017 at 21:48

  kelebek sohbette kelebek gıbı arkadaslar canı gonulden dostluklar ıcın bırebır dır herkesı beklerz

 2. AFYONLU
  Mar 29th, 2017 at 21:51

  selam kelebek chat sohbet severlerin tek adresidir bence butun sanal sohbet ortamini sevenlere tavsiye ediyorum.

 3. gariban user
  Mar 29th, 2017 at 21:53

  sohbet etmek nedir iki insanın birbiriyle anlaşma yöntemidir yalnızlıktan sıkılan herkesi sohbet sitemize bekler yeni dostluklar yeni arkadaşlıklar kurmalarını temenni ederiz kelebeksohbet ailesi olarak sizleride aramıza bekliyoruz

 4. LuCky
  Mar 29th, 2017 at 21:54

  kelebeksohbet chat siteleri çok güzel bir sohbet ortamı kaliteli muhabbetler dostluklar arıyorsan doğru yerdesin

 5. mobil sohbet
  Mar 29th, 2017 at 21:57

  Çok güzel bir ortam olmuş kardeşim. Başarılarının devamını dilerim.

 6. sohbet
  Mar 29th, 2017 at 22:33

  kelebek chat Sohbet jenerasyonu olmakla birlikte, özlenilen o eski sohbet tatlarını sizlere ulaştırmaya gayret göstermektedir. Kelebek Sohbet odalarımızda, Chat ve Sohbet odalarımızda seviyeli ve eğlenceli sohbetin doruklarına varabilir, Radyo kanalımızdan şarkı isteklerinde bulunup dilediğiniz şarkıları DJ’lerimizden isteyerek çılgınca coşabilir, mevcut bulunan 11 tane oyun(soru-cevap) kanallarımızdaysa bilgilerinizi geliştirip keyfinize keyif katabilirsiniz. Tabi ki henüz bitmedi… Son dönemlerin popüler web irc giriş appleti olan LightIRC ile hizmetimze son sürat devam ederken, eskilerin vazgeçemediği esChat girişlerimizi de aktif edip siz değerli kullanıcılarımızı istek ve keyfinize göre rahatça sohbet ettirebilmek adına alternatifler oluşturmaktayız.

 7. fatma
  Mar 29th, 2017 at 22:57

  kelebekfinal de sohbetin tadını bir başka oluyor bekleriz sizleride

 8. SerdaN
  Mar 29th, 2017 at 23:40

  Chat iletişimi uzakların diyaloguna vesile ve vasıta olabilmektedir. Bu diyalogumuza nezaketi samimiyeti kattıkca sohbet tadında muhabbet zevkinde iletişimler olabilcektir.. Dileğimiz ve beklentimiz budur….
  (serdan)

 9. Can
  Mar 29th, 2017 at 23:43

  Sohbetin en güzeli bu sitede…Herkesi bekleriz…

kelebek mirc - kelebek sohbet odaları - kelebek chat - zurna mirc - zurna sohbet - güzel sözler

KelebekFinal Ailesi olarak itibari ile güncellenmiştir.