İstanbul‘da patlama meydana geldi

Oca 9th, 2015

2356
İstanbul’un bir çok ilçesinden duyulan patlama sesinin nedeni Kağıthane’de meydana gelen yeraltı elektrik kablolarındaki patlamaymış.

Olay, Alakoç Sokak’ta meydana geldi. Yeraltından patlama sesinin geldiğini duyan sokak sakinleri durumu itfaiyeye haber verdi. Kısa sürede olay yerine gelen itfaiye ekipleri çevrede önlem aldı.

Olay yerine elektrik arıza ekipleri sevk edildi. Elektrik akımının kesilmesinden sonra, tutuşan kablolar söndürüldü. Elektrik kablolarında meydana gelen arıza nedeniyle bir süre mahalleye elektrik verilemedi.

Peş peşe duyulan patlama sesi vatandaşlara korku dolu anlar yaşattı. Mahallede işyeri olan Yılmaz Çınar, Burada iki gündür mağdur durumdayız. Elektrik kabloları patladığı için elektriğimiz yok. Çoluk çocuk mağdur olduk. Bir an önce açıktaki kabloların kapatılmasını ve elektriğimizin gelmesini istiyoruz dedi.

PATLAMA SESİ SOSYAL MEDYAYI KARIŞTIRDI

Meydana gelen patlamanın bir çok ilçeden duyulması vatandaşlar arasından korkuya neden oldu. Patlama sesini sonrası kısa süre içerisinde Twitter’da yüzlerce Tweet atıldı.

Bir önceki yazımız olan MEB'den açıklama başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Tags:
No comments yet.

Son Yorumlar

kelebek mirc - kelebek sohbet odaları - kelebek chat - zurna mirc - zurna sohbet - güzel sözler

KelebekFinal Ailesi olarak itibari ile güncellenmiştir.